Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuO programie

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Klaudia Pucek | 2021-02-03 14:55:31
branżowy program promocji, budowa, wykańczanie budowli, polskie marki produktowe, bpp, m promotion, m promotion international, stoiska informacyjno-promocyjne, targi, konferencje, kampanie promocyjne, briefing dla prasy, materiały promocyjne, ukraina, rosja, zjednoczone emiraty arabskie, zea, niemcy, francja

Program promocji branży Budowa i Wykańczanie Budowli został przygotowany przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii Rzeczypospolitej Polskiej.

Działania realizowane w ramach programu mają na celu promocję branży Budowa i Wykańczanie Budowli za granicą i obejmują przede wszystkim organizację stoisk informacyjno-promocyjnych na wybranych branżowych targach i konferencjach. W ramach programu zorganizowane zostaną stoiska w Rosji, ZEA, Ukrainie, Niemczech i Francji.

 

Organizacja stoisk narodowych na jednych z największych międzynarodowych wydarzeniach targowych danej branży przyczyni do zwiększenia rozpoznawalności polskich produktów na świecie. Na stoiskach wydzielona zostanie strefa do organizacji spotkań B2B, która zwiększy możliwość nawiązania nowych kontaktów z potencjalnymi kontrahentami.

 

Każda firma biorąca udział w programie ma możliwość przekazania organizatorom filmu promocyjnego, który będzie wyświetlany na sprzęcie multimedialnym podczas trwania targów. Przewidziany jest także szereg innych dodatkowych działań kreatywnych promujących polskie firmy podczas wydarzeń. Polscy przedsiębiorcy mogą wziąć udział w wydarzeniach jako wystawcy z własnym stoiskiem lub jako zwiedzający korzystający ze stoiska narodowego.

 

W przypadku pytań oraz chęci uczestnictwa w programie, zapraszamy do kontaktu z operatorem Branżowego programu promocji branży Budowa i Wykańczanie Budowli - M Promotion International Sp. z o.o.

 

Koordynator Branżowego programu promocji Budowa i Wykańczanie Budowli:

Bartosz Staniszewski

Tel: 22 818 00 23

bartosz.staniszewski@mpromotion.com.pl

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert