Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska na targach BakuBuild 2018

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-10-24 08:18:16
polskie stoisko, targi, bakubuild, worldbuild baku, baku, azerbejdżan, polskie firmy, polskie stoisko narodowe, branża budowlana, potencjał polskiego sektora budowy i wykańczania budowli, briefing prasowy, 2018, polska agencja inwestycji i handlu, paih, lista firm, branżowy program promocji, bpp, budowa i wykańczanie budowli

Pod koniec października 2018 r. polskie firmy sektora budowlanego zaprezentują się na największych targach branżowych w Azerbejdżanie. Możliwości i potencjał branży zaprezentuje wraz z nimi Polska Agencja Inwestycji I Handlu (PAIH) będąca realizatorem Branżowego Programu Promocji "Budowa i wykańczanie budowli".

Narodowe stoisko informacyjno-promocyjne zorganizowane zostanie przez PAIH już po raz szósty. Po targach w Kijowie, Moskwie, Stambule, Ałmaty i Mińsku polska branża budowlana zaprezentuje się tym razem w leżącym nad Morzem Kaspijskim Baku.

 

Wśród tegorocznych wystawców nie zabraknie także firm polskich. W stolicy Azerbejdżanu swoją ofertę zaprezentują takie firmy jak: Art-Metal, Comensal, Klingspor, Kubala, Olan, USTM. Polscy przedsiębiorcy zainteresowani rynkiem azerbejdżańskim od kilku miesięcy mogą także liczyć na wsparcie lokalnego Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

 

- Między Polską a Azerbejdżanem istnieje duży potencjał gospodarczy, który nie jest w całości wykorzystany. Interesującym faktem jest to, że zainteresowanie polskich firm rynkiem azerbejdżańskim coraz bardziej wzrasta. A naszym celem i zadaniem jest wsparcie polskich firm na rynku azerbejdżańskim, który ma łatwy dostęp do rynków z ponad 600 milionami klientów w krajach WNP, na Bliskim Wschodzie i w Azji Środkowej. Azerbejdżan jest otwarty na inwestycje zagraniczne, co potwierdzają stworzone dogodne warunki dla inwestorów. Organizowane targi, w tym BakuBuild stwarzają ogromną platformę do nawiązania kontaktów biznesowych, szczególnie w Azerbejdżanie, gdzie bezpośredni kontakt jest podstawą prowadzenia biznesu - podkreśla Elnara Mammadova, kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Baku. - Zapraszamy także przedsiębiorców do zapoznania się z ofertą Biura podczas najbliższego PAIH EXPO - I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą, które odbędzie się w Warszawie w dniu 25 października - dodaje.

 

Pierwszego dnia imprezy wystawienniczej w Baku, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje także briefing prasowy dla przedstawicieli lokalnych mediów oraz instytucji otoczenia biznesu mający na celu prezentację polskiej branży budowlanej.

 

Stoisko informacyjno-promocyjne promocyjne PAIH: Numer B1062

 

24 Międzynarodowa Wystawa Budowlana "BakuBuild Azerbaijan 2018" odbędzie się w dniach 23-26 października 2018 r. w Baku Expo Center w stolicy Azerbejdżanu.

 

Załącznik:
Pliki do pobrania

POLŞA ŞİRKƏTLƏRİNİN SİYAHISI
pdf | 598.66 KB
Pobierz