Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuRelacja z targów InterBuildExpo 2021

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Klaudia Pucek | 2021-03-24 16:01:43
budowa i wykańczanie budowli, interbuild, targi, misja gospodarcza, stoisko narodowe

Dobiegła końca kolejna edycja Międzynarodowych targów InterBuildExpo w Kijowie. Jest to najważniejsza impreza wystawiennicza w branży Budowa i Wykańczanie Budowli na Ukrainie.

 

W tym roku targi zorganizowano w dwóch pawilonach wystawowych obejmujących wszystkie obszary budownictwa. Oprócz tego zorganizowano interaktywne platformy do warsztatów oraz prezentacji produktów i technologii. Dzięki temu udało się stworzyć wyjątkowy program biznesowy składający się z ponad 40 profesjonalnych wydarzeń w formacie zamkniętym i otwartym.

 

Pomimo obostrzeń związanych z pandemią, w nowych warunkach sanitarnych targi InterBuildExpo były bardzo udane dla polskich przedsiębiorców. Polska branża Budowa i Wykańczanie Budowli była reprezentowana przez blisko trzydziestu przedsiębiorców promujących własne marki, którzy zdecydowali się osobiście wziąć udział w targach i skorzystać z przestrzeni Stoiska Narodowego.

 

Trzynaście polskich firm zdecydowało się na udział w imprezie w charakterze wystawcy, a oprócz tego polskie firmy korzystały z możliwości prezentowania swoich produktów i usług na Stoisku Narodowym poprzez ekspozycje katalogów i ulotek oraz prezentacje filmu promocyjnego.

 

Na Stoisku Narodowym prowadzone były liczne działania promujące branżę m.in. zorganizowany został briefing prasowy, spotkania z ekspertami, a specjalnie wydzielona przestrzeń stoiska służyła przedsiębiorcom do odbywania spotkań B2B, sesji networkingowych i prowadzenia własnych działań promujących. Wsparcia polskim przedsiębiorcom udzielał obecny na stoisku ekspert, Pan Aleksander Sokół, przewodniczący Komitetu Budowlanego Polsko-Ukraińskiej Izby Gospodarczej.

 

Stoisko Narodowe i zamieszczona na nim wizualizacja Pawilonu Polski promowało udział Polski w Światowej Wystawie Expo 2020 w Dubaju.

 

Przy okazji targów zorganizowana została także misja gospodarcza, której celem było m.in. zaaranżowanie przedsiębiorcom dodatkowego czasu na spotkania z wyselekcjonowanymi firmami ukraińskimi, poznanie specyfiki rynku ukraińskiego dzięki spotkaniom z przedstawicielami Zagranicznego Biura Handlowego w Kijowie oraz wydziału ekonomicznego Ambasady RP w Kijowie.

 

Niezwykle ciekawe było również spotkanie z miejscowym prawnikiem i księgowym, dzięki któremu można było dowiedzieć się o możliwościach założenia i prowadzenia biznesu w Ukrainie, szansach i zagrożeniach związanych z funkcjonowaniem na rynku ukraińskim, a także uzyskać podstawowe informacje nt. wysokości i rodzaju podatków, formach prawnych działalności gospodarczej, czy zasadach rachunkowości.

 

Do pogłębionej integracji i wymiany doświadczeń doszło przy okazji uroczystej kolacji, podczas której polscy przedsiębiorcy zapoznali się ze specjałami lokalnej kuchni.

 

Targi InterBuildExpo to pierwsze z sześciu wydarzeń targowych w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i Wykańczanie Budowli realizowanego w latach 2020-2022 przez Ministerstwo Rozwoju, Pracy i Technologii, na którym zostało zorganizowane stoisko informacyjno-promocyjne.

 

Przedsiębiorców zainteresowanych udziałem w kolejnych wydarzeniach zapraszamy do kontaktu.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Maski przemysłowe filtrujące FFP2

Mam do zaoferowania maski Polskiego producenta. Minimalna ilość zakupu - 1000 szt. Cena: 3....
Polska - Piszczac 2020-12-04 Dodał: Piotr Omelańczuk Budownictwo, Budownictwo i architektura, Produkcja mebli, Przemysł lotniczy i kosmiczny, Narzędzia mechaniczne Zobacz ofertę

WIndy

Global Lift Polska Sp. z o.o działa od 1999 roku. Dostarcza dźwigi elektryczne, hydrauliczne, MRL...
Polska - WARSZAWA 2020-11-16 Dodał: Magdalena Taras Zdrowie i medycyna, Handel, Transport i logistyka, Architektura, Budownictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert