Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSektor budowlany rusza do Norwegii - targi Bygg Reis Deg 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-10-14 10:01:35
targi, bygg reis deg, lillestrom, norwegia, polskie stoisko narodowe, budowa i wykańczanie budowli, promocja branży budowy i wykańczania budowli, branża budowlana, maszyny budowlane, narzędzia, materiały budowlane, izolacje, okna, drzwi, urządzenia sanitarne, dekoracje, budownictwo ekologiczne, stoisko informacyjno-promocyjne, spotkania b2b, seminarium, zagraniczne biuro handlowe w oslo, zbh oslo, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, bpp

Już w połowie października w norweskim Lillestrom odbędzie się kolejna edycja międzynarodowych targów branży budowlanej Bygg Reis Deg. To kolejna impreza wystawiennicza, na której PAIH zorganizuje narodowe stoisko informacyjno-promocyjne w ramach Branżowego Programu Promocji "Budowa i wykańczanie budowli".

Bygg Reis Deg - Stand

W tegorocznej edycji wydarzenia udział weźmie ponad 60 indywidualnych wystawców znad Wisły. Polscy przedsiębiorcy stanowić będą tym samym najliczniejszą grupę zagranicznych uczestników Bygg Reis Deg. Wśród szerokiego grona firm z Polski, znajdą się m.in. producenci chemii budowlanej, stolarki otworowej, budownictwa energooszczędnego, materiałów wykończeniowych oraz rozwiązań smart home. Jedną z nich jest Izodom 2000 - firma specjalizująca się w projektowaniu nowych rozwiązań ułatwiających szybkie wznoszenie energooszczędnych budowli.

 

Cytat Izodom

 

Firmy z branży budowlanej mogą liczyć także na wsparcie Zagranicznego Biura Handlowego w Oslo. Rozkwit projektów infrastrukturalnych i budowlanych w tym kraju stanowić może dużą szansę dla przedsiębiorców znad Wisły.

 

Cytat M. Madej

 

Targi Bygg Reis Deg 2019 to jedna z kluczowych imprez wystawienniczych na rynku skandynawskim, która odbędzie się w norweskim Lillestrom w dniach 16-19 października 2019 r. W przeddzień wydarzenia w Ambasadzie RP w Oslo polscy przedsiębiorcy wezmą udział w seminarium sektorowym "Bygg Reis Deg-kilka rad na start" poświęconym norweskiemu rynkowi budowlanemu.

 

Wszystkie firmy biorące udział w targach BYGG REIS DEG 2019 zapraszamy do odwiedzenia narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego PAIH - E01-15.

 

Zapraszamy także do zapoznania się z raportem sektorowym PAIH dot. sektora budowlanego w Norwegii oraz z przewodnikiem po rynku norweskim.