Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPromocja sektora budowlanego na targach Bygg Reis Deg 2019

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-08-05 11:58:16
targi, bygg reis deg, lillestrom, norwegia, polskie stoisko narodowe, budowa i wykańczanie budowli, promocja branży budowy i wykańczania budowli, branża budowlana, maszyny budowlane, narzędzia, materiały budowlane, izolacje, okna, drzwi, urządzenia sanitarne, dekoracje, budownictwo ekologiczne, stoisko informacyjno-promocyjne, spotkania b2b, seminarium, zagraniczne biuro handlowe w oslo, zbh oslo, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019, bpp

Polska Agencja Inwestycji i Handlu oraz Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH w Oslo zapraszają polskie firmy z sektora budowlanego do skorzystania z możliwości związanych z organizacją narodowego stoiska informacyjno-promocyjnego podczas targów Bygg Reis Deg 2019, które odbędą się w dniach 16-19 października br. w Lillestrom (Norwegia).

Byg Reis Deg 2019 logo

Targi Bygg Reis Deg to międzynarodowa impreza wystawiennicza branży budowlanej odbywająca się w Norwegii od 1954 r.

 

Bygg Reis Deg prezentuje najnowsze technologie i materiały z branży budowlanej oraz oferuje szeroki wybór wydarzeń tematycznych i związanych z nimi ekspozycji.

 

Wybrane obszary tematyczne targów:

 • maszyny budowlane
 • narzędzia
 • materiały budowlane
 • izolacje
 • okna
 • drzwi
 • urządzenia sanitarne
 • dekoracje
 • budownictwo ekologiczne

 

 

Polskie firmy zainteresowane skorzystaniem z możliwości promocji na stoisku narodowym organizowanym przez PAIH zapraszamy do:

 • przekazania materiałów informacyjno-promocyjnych (katalogi, broszury, ulotki) oraz audiowizualnych (wideo) dystrybuowanych na stoisku.

  Termin na przesłanie materiałów - 15 września 2019 r. na adres:
  Polska Agencja Inwestycji i Handlu
  ul. Krucza 50, 00-025 Warszawa
  z dopiskiem "Targi Bygg Reis Deg"
 • skorzystania ze stoiska celem odbywania spotkań B2B (po wcześniejszym uzgodnieniu z PAIH).

 

Zainteresowane firmy zapraszamy do wypełnienia formularza rejestracyjnego oraz odesłanie go na adres construction@paih.gov.pl w terminie do 20 września 2019 r.

 

Dodatkowo w dniu 15 października 2019 r. Zagraniczne Biuro Handlowe PAIH we współpracy z ekspertami ds. rynku norweskiego: Omega Accounting AS i Polish Connection zorganizuje seminarium dla firm polskich "Bygg Reis Deg - Kilka Rad na Start", w ramach którego zaprezentowane zostaną informacje dot. sektora budowlanego w Norwegii w zakresie umów prawa budowlanego, wymagań BHP, różnic kulturowych, ofert i zamówień publicznych oraz różnic w podejściu do eksportu i usług w Norwegii.

 

Zaproszenie - Seminarium Bygg Reis Deg 2019

Zaproszenie

 

Udział w Seminarium jest bezpłatny po wcześniejszej rejestracji mailowej na adresy:

 

Termin nadsyłania zgłoszeń - 20 września 2019 r.

 

Firmy zainteresowane skorzystaniem z możliwości promocji na targach Bygg Reis Deg 2019 zapraszamy do kontaktu z centralą PAIH: construction@paih.gov.pl, 22 334 98 78 lub Zagranicznym Biurem Handlowym w Oslo.

 

* * *

Branżowy Program Promocji Budowa i wykańczanie budowli realizowany jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach poddziałania 3.3.2 "Promocja gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe - Marka Polskiej Gospodarki - Brand" Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój (PO IR).
Pliki do pobrania

Formularz - Targi Bygg Reis Deg 2019
docx | 117.26 KB
Pobierz
Zaproszenie - Seminarium Bygg Reis Deg Oslo 15.10.2019
pdf | 1.11 MB
Pobierz