Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuWarsztaty eksportowe dla firm polskich - stolarka otworowa na rynku włoskim

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-06-18 10:34:31
budowa i wykańczanie budowli, budownictwo, okna, drzwi, warsztaty eksportowe, stolarka otworowa, rynek włoski, włochy, zagraniczne biuro handlowe paih w mediolanie, zbh mediolan, polska agencja inwestycji i handlu, paih

W dniu 13 czerwca 2019 r. w Centrum Prasowym Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu zorganizowane zostały warsztaty pt. "Warsztaty eksportowe. Sprzedaż okien i drzwi we Włoszech".

Warsztaty eksportowe dla firm polskich

Celem wydarzenia było zaprezentowanie obecnym firmom warunków prowadzenia biznesu na rynku włoskim, wymagań prawnych, a także charakterystyki włoskiego rynku okien i drzwi.

 

Zgodnie z danymi Centrum Analiz Branżowych - współorganizatora spotkania - w 2018 roku z Polski do Włoch wyeksportowane zostały okna i drzwi z tworzyw sztucznych za kwotę 118 mln euro. Był to trzynasty kolejny sezon wzrostu eksportu z Polski do Włoch i czwarty kolejny sezon zakończony kilkunastoprocentowym wzrostem.

 

W ramach warsztatów prezentację na temat rynku włoskiego wygłosiła m.in. Patrycja Niemczyk-Favaró - kierownik Zagranicznego Biura Handlowego w Mediolanie.