Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPAIH na targach Budma 2019 - misja przyjazdowa Study Tour branży budowlanej

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-02-19 13:48:49
budowa i wykańczanie budowli, misja przyjazdowa, study tour, branża budowlana, targi, budma, windoor tech, poznań, branżowy program promocji, bpp, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019

W ramach tegorocznej edycji targów Budma 2019 w Poznaniu, Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizowała drugą edycję misji Study Tour dla przedstawicieli zagranicznych przedsiębiorców i dziennikarzy reprezentujących sektor budowlany.

Przedstawiciele siedmiu państw (Azerbejdżanu, Kazachstanu, Ukrainy, Rosji, Turcji, Iranu i Zjednoczonych Emiratów Arabskich) wzięli udział w misji, której celem była prezentacja potencjału polskiej branży budowlanej ze szczególnym uwzględnieniem sektora stolarki okienno-drzwiowej. Misja Study Tour obejmowała m.in. organizację spotkań B2B z polskimi przedsiębiorcami, spotkanie z Polskim Związkiem Okna i Drzwi (POiD), wizyty studyjne m.in. w firmach Pozbud (producent okien i drzwi) i Mirox (producent okien i drzwi).

 

 

W ramach odbywającej się konferencji branżowej Build4Future, PAIH wzięła również udział w panelu "Eksport i Współpraca Międzynarodowa" poświęconym programom wsparcia eksportu i prowadzeniu skutecznej promocji na rynkach zagranicznych.

 

 

Tegoroczna edycja targów BUDMA odbyła się w dniach 12-15 lutego w Poznaniu. Wydarzeniem towarzyszącym imprezie były także targi stolarki otworowej Windoor-tech (Targi Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi, Bram i Fasad).