Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkania networkingowe z zagranicznymi przedsiębiorcami, 12-14 lutego, Poznań

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-02-04 12:51:41
budowa i wykańczanie budowli, spotkania networkingowe, poznań, misja przyjazdowa, study tour, spotkania b2b, branża budowlana, azerbejdżan, iran, turcja, ukraina, rosja, kazachstan, zea, branżowy program promocji, bpp, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019

W ramach zaplanowanej przez PAIH misji przyjazdowej Study Tour dla przedsiębiorców i dziennikarzy z zagranicy, zorganizowane zostaną także spotkania B2B, w których udział wziąć mogą polscy przedsiębiorcy z branży budowlanej.

Zapraszamy polskie firmy budowlane do udziału w spotkaniach networkingowych z przedstawicielami następujących firm uczestniczących w misji Study Tour organizowanej przez PAIH:

Azerbejdżan

Agsaray Residence www.agsaray.com
Iran Hooba Design www.hoobadesign.com
Turcja GAD Mimarlik Denismanlik Ticaret A.S. www.gadarchitecture.com
Ukraina TOV "Klinker Stone" www.klinker-stone.com.ua
Rosja PromoStroySever www.psk-holding.ru
Kazachstan TOO Das erste Haus www.1dom.kz
ZEA Al Fajer Trading LLC www.fajerest.com

Firmy reprezentują różnorakie segmenty branży budowlanej.

 

Spotkania networkingowe zorganizowane zostaną w dniu 12 lutego w godz. 15.30-17.00 (strefa VIP, Pawilon 3, Międzynarodowe Targi Poznańskie). Sesja B2B poprzedzona zostanie spotkaniem informacyjnym nt. warunków prowadzenia biznesu i kultury biznesowej w krajach reprezentowanych przez uczestników misji. Spotkanie poprowadzone zostanie przez dr. Andrzeja Byrta, byłego prezesa Targów Poznańskich oraz byłego Ambasadora RP w Niemczech i Francji, i odbędzie się w godz. 14.00-15.30 w Sali A (Pawilon 3, Międzynarodowe Targi Poznańskie).

 

Firmy zainteresowane udziałem w ww. wydarzeniach prosimy o kontakt telefoniczny z PAIH (22 334 98 78) lub bezpośredni kontakt mailowy: dorota.wallusch@grupamtp.pl.