Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja przyjazdowa Study Tour przedstawicieli branży budowlanej w Polsce

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2019-02-04 11:34:02
budowa i wykańczanie budowli, misja przyjazdowa, study tour, branża budowlana, targi, budma, windoor tech, poznań, branżowy program promocji, bpp, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2019

W dniach 12-14 lutego 2019 r. odbędzie się organizowana przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu (PAIH) misja przyjazdowa Study Tour. W wydarzeniu udział wezmą przedsiębiorcy oraz dziennikarze z siedmiu perspektywicznych rynków określonych w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i wykańczanie budowli.

Celem wizyty przedsiębiorców i dziennikarzy reprezentujących branżę budowlaną jest stworzenie warunków do bezpośredniego kontaktu kontrahentów z polskimi przedsiębiorcami.

 

Misja przyjazdowa Study Tour organizowana jest w związku z odbywającymi się w dniach 12-15 lutego 2019 r. targami Budma oraz Windoor Tech w Poznaniu.

 

W ramach misji, grupa przedsiębiorców i dziennikarzy z Kazachstanu, Rosji, Iranu, Ukrainy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Turcji i Azerbejdżanu odwiedzi wybranych polskich producentów branży stolarki otworowej w ich siedzibach, gdzie będzie miała okazję poznać nowoczesne fabryki, innowacyjne linie produkcyjne oraz centra dystrybucyjne, z których polskie produkty wysyłane są na cały świat. Ważnym punktem programu będzie odwiedzenie Międzynarodowych Targów Budownictwa i Architektury BUDMA oraz Targów Maszyn, Narzędzi i Komponentów do Produkcji Okien, Drzwi Bram i Fasad WINDOOR-TECH, gdzie uczestnicy misji odbędą spotkania biznesowe z polskimi producentami, a dziennikarze wezmą udział w międzynarodowym briefingu prasowym prezentującym branżę budowlaną, ze szczególnym uwzględnieniem branży stolarki otworowej.

 

Pobyt misji w Poznaniu wesprze merytorycznie Związek Polskie Okna i Drzwi, stowarzyszenie do którego należą: producenci okien, drzwi, bram, szyb zespolonych, systemów okiennych, uszczelek, okuć, chemii budowlanej itp.

 

Pierwsza misja Study Tour zorganizowana została przez PAIH w listopadzie 2018 r.

 

Misja przyjazdowa Study Tour organizowana jest w ramach Branżowego Programu Promocji "Budowa i wykańczanie budowli", którego operatorem jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu. Więcej informacji o programie dostępnych jest na stronie www.polish-construction.com.