Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolska branża budowlana rusza do Dubaju

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-11-23 10:53:14
targi, the big 5, dubaj, zea, zjednoczone emiraty arabskie, polskie stoisko narodowe, budowa i wykańczanie budowli, promocja branży budowy i wykańczania budowli, branża budowlana, oświetlenie, wykańczanie wnętrz, okna, drzwi, rozwiązania smart home, expo dubai 2020, stoisko informacyjno-promocyjne, briefing prasowy, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2018, bpp

Już od najbliższego poniedziałku polskie firmy budowlane zaprezentują swoją ofertę na jednej z najważniejszych imprez branży budowlanej na świecie - The Big 5. Wśród czterdziestu polskich wystawców pojawi się także polskie stoisko informacyjno-promocyjne organizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i wykańczanie budowli.

Narodowe stoisko informacyjno-promocyjne zorganizowane zostanie przez PAIH już po raz siódmy. Po targach w Kijowie, Moskwie, Stambule, Ałmaty, Mińsku oraz Baku polska branża budowlana zaprezentuje się tym razem na dubajskim The Big 5, w którym zaplanowano udział 2600 wystawców z 64 państw świata.

 

Wśród wystawców pojawi się także liczna grupa aż 39 polskich firm reprezentujących rozmaite podsektory branży budowlanej: oświetleniowy, wykańczania wnętrz, okna i drzwi, rozwiązania smart home. Polscy przedsiębiorcy zainteresowani rynkiem Zjednoczonych Emiratów Arabskich od zeszłego roku mogą także liczyć na wsparcie lokalnego Zagranicznego Biura Handlowego PAIH.

 

- Budownictwo to sektor, na który rząd Zjednoczonych Emiratów Arabskich przeznacza największy budżet, będący jednym z głównych przyczyniających się do rozwoju kraju. Tempo rozwoju infrastruktury kraju jest zaskakujące na czele z Dubajem i Abu Dhabi - podkreśla Moneer Faour, kierownik ZBH Dubaj.

 

- Mimo tego, że rynek jest nasycony i bardzo konkurencyjny to polskie firmy wyspecjalizowane w wykańczaniu budowli nadal mają szansę zaistnieć z produktami nowej generacji. Intensywna budowa wieżowców mieszkaniowych i hoteli, biurowców, osiedli domów jednorodzinnych oraz obiektów przemysłowych będzie trwać przez kolejne lata. Zauważamy nowe trendy w wykańczaniu budowli i jakości materiałów do wykończenia wnętrz, więc istnieje tu spory potencjał dla polskich producentów - zaznacza.

 

Targi BIG 5 stanowić będą także dogodną okazję do promocji polskiego sektora budowlanego w kontekście zbliżającej się Wystawy Międzynarodowej EXPO Dubai 2020. Udział Polski w wydarzeniu koordynowany jest przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu.

 

Drugiego dnia imprezy wystawienniczej w Dubaju, zorganizowany zostanie także briefing prasowy dla przedstawicieli lokalnych mediów oraz instytucji otoczenia biznesu mający na celu prezentację polskiej branży budowlanej, a także informacji dot. udziału Polski w Wystawie Międzynarodowej EXPO Dubai 2020.

 

Międzynarodowe targi The Big 5 odbędą się w dniach 26-29 listopada 2018 r. w Dubai World Trade Centre (Zjednoczone Emiraty Arabskie).

 

Źródło: Polska Agencja Inwestycji i Handlu (PAIH)

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Budowa antresoli

Zajmujemy się budową i konstrukcją Antresoli Realizujemy różne projekty i aranżacje .Antresole n...
Polska - Piaseczno 2021-03-06 Dodał: Paweł Oleba Budownictwo Zobacz ofertę

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert