Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuMisja przyjazdowa Study Tour przedstawicieli branży kamieniarskiej w Polsce

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-11-14 15:55:38
budowa i wykańczanie budowli, misja przyjazdowa, study tour, branża kamieniarska, targi, stone, glass, poznań, branżowy program promocji, bpp, polska agencja inwestycji i handlu, paih

W dniach 12-16 listopada 2018 r. odbywa się misja przyjazdowa Study Tour, w której udział biorą przedsiębiorcy oraz dziennikarze z siedmiu perspektywicznych rynków określonych w ramach Branżowego Programu Promocji Budowa i wykańczanie budowli.

Celem wizyty przedsiębiorców i dziennikarzy reprezentujących branżę kamieniarską jest stworzenie warunków do bezpośredniego kontaktu kontrahentów z polskimi przedsiębiorcami.

 

 

Misja przyjazdowa Study Tour organizowana jest w związku z odbywającymi się w dniach 14-16 listopada br. targami Stone i Glass w Poznaniu.

 

 

W ramach pierwszego dnia misji, grupa przedsiębiorców i dziennikarzy z Kazachstanu, Rosji, Iranu, Ukrainy, Zjednoczonych Emiratów Arabskich, Turcji i Azerbejdżanu odwiedziła polską stolicę kamienia - miasto Strzegom. Obfity w złoża granitu region Strzegomia jest także obszarem działalności ponad 300 zarejestrowanych firm z branży kamieniarskiej, zajmujących się m.in. wydobyciem i obróbką surowca.

 

 

Pierwszy dzień misji obejmował wizyty w:

 

Misja przyjazdowa Study Tour organizowana jest w ramach Branżowego Programu Promocji "Budowa i wykańczanie budowli", którego operatorem jest Polska Agencja Inwestycji i Handlu.

Wybrane
oferty polskich przedsiębiorstw

Budowa antresoli

Zajmujemy się budową i konstrukcją Antresoli Realizujemy różne projekty i aranżacje .Antresole n...
Polska - Piaseczno 2021-03-06 Dodał: Paweł Oleba Budownictwo Zobacz ofertę

sprzedaż fotowoltaiki

SOLAR Free Energy specjalizuje się w nowoczesnych systemach solarnych - od projektu, po montaż i ...
Polska - Warszawa 2021-02-12 Dodał: Karol Wójcik Budownictwo, Budownictwo i architektura, Ochrona środowiska, Energia i surowce odnawialne Zobacz ofertę

Produkcja elektroniki przemysłowej i oprogramowania

KSK Developments specjalizuje się w produkcji elektroniki przemysłowej i oprogramowania z element...
Polska - ZABRZE 2021-01-22 Dodał: Paweł Kasperek IT/ICT, Transport i logistyka, Budownictwo, Maszyny i urządzenia, Rolnictwo i leśnictwo Zobacz ofertę

Zobacz więcej ofert