Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPolskie firmy budowlane nagrodzone przez PAIH

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-10-16 12:43:01
budowa i wykańczanie budowli, sektora budowlany, nagrody paih, polska agencja inwestycji i handlu, paih, paih expo, i forum wsparcia polskiego biznesu za granicą, eksport, inwestycje zagraniczne

Podczas zorganizowanej w dniu 15 października 2018 r. Gali PAIH EXPO, Polska Agencja Inwestycji i Handlu nagrodziła wyróżniających się w 2018 r. eksporterów i inwestorów zagranicznych. Wśród nagrodzonych znalazły się firmy sektora budowlanego i wykańczania budowli.

Gala PAIH EXPO zorganizowana została w związku z zaplanowanym na 25 października 2018 r. wydarzeniem PAIH EXPO - I Forum Wsparcia Polskiego Biznesu Za Granicą, które odbędzie się na stadionie PGE Narodowy.

 

Nagrody Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu przyznawane w kilku kategoriach powędrowały także do firm z branży budowy i wykańczania budowli. W kategorii "Ekspansja zagraniczna" nagrodzeni zostali:

  • Ceramika Paradyż - producent płytek ceramicznych nagrodzony za "spektakularne zwiększenie udziału w rynku północnoamerykańskim"
  • LUG Light Factory - producent oświetlenia ledowego planujący otwarcie pierwszej w historii firmy fabryki poza granicami kraju (w dniu 25 października uruchomiona zostanie fabryka w Argentynie)
  • Grupa Pietrucha - produkty inżynierii lądowej i wodnej oferowane przez Grupę są już w 34 krajach na pięciu kontynentach.

 

Laureatami nagród PAIH zostało 14 polskich i międzynarodowych przedsiębiorstw. Zapraszamy do zapoznania się z pełną relacją z wydarzenia.