Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSpotkanie z dziennikarzami na stoisku narodowym na targach KazBuild w Ałmaty (Kazachstan)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-09-06 10:39:13
targi, kazbuild, ałmaty, kazachstan, polskie stoisko narodowe, briefing prasowy, budowa i wykańczanie budowli, promocja branży budowy i wykańczania budowli, branża budowlana, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zagraniczne biuro handlowe w kazachstanie, zbh astana, 2018, bpp

Dnia 5 września 2018 r. na stoisku narodowym odbył się briefing prasowy z udziałem polskiego eksperta Adama Krajewskiego oraz przedstawicielkami Zagranicznego Biura Handlowego w Kazachstanie Julią Horodecką oraz Lyubov Papuriną.

Na spotkanie przybyli lokalni dziennikarze branżowi oraz przedstawiciel Polonii w Kazachstanie, jak również przedstawiciele polskich firm.

 

Briefing otworzyła Julia Horodecka, szefowa Zagranicznego Biura Handlowego w Kazachstanie. Następnie głos zabrał ekspert polskiej branży budowlanej, Adam Krajewski, przedstawiciel Klastra Wschodniego. Opowiedział on pokrótce o topowych produktach polskich, które z wielkim sukcesem eksportujemy na całym świecie, a także o innowacyjnych produktach, które podbijają rynek bliskowschodni. - Polskie produkty mają najwyższą jakość i nie odbiegają od produktów firm z rynku zachodnioeuropejskiego, jednak wyróżnia je nadal niższa cena, stąd ich konkurencyjność - powiedział Adam Krajewski.

 

25-ta edycja targów budowlanych KazBuild w Ałmaty to największe i najważniejsze wydarzenie w branży budowlanej w Kazachstanie. Jest to bardzo chłonny rynek, który daje wiele możliwości firmom chcącym tu zainwestować.