Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuSeminarium: Polska i Rosja: szanse biznesowe w sektorze budowlanym

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-06-18 11:40:58
seminarium, polska, warszawa, sektor budowlany, budownictwo, rosja, szanse biznesowe, polska agencja inwestycji i handlu, paih, ambasada federacji rosyjskiej w polsce, rynek rosyjski, handel zagraniczny, branża budowlana, projekty inwestycyjne, networking, spotkania b2b, 2018, polska i rosja: szanse biznesowe w sektorze budowlanym

Zapraszamy na seminarium "Polska i Rosja: szanse biznesowe w sektorze budowlanym", które odbędzie się w Centrum Informacyjnym PAIH w Warszawie w dniu 12 lipca 2018 r. Wydarzenie organizowane jest we współpracy z Przedstawicielstwem Handlowym przy Ambasadzie Federacji Rosyjskiej w Polsce.

Rynek rosyjski jest jednym z największych, najbardziej prestiżowych i posiadającym ogromny potencjał biznesowy na Wschodzie. Sektor budowlany w Rosji to bardzo dynamiczny i szybko rozwijający się obszar o ogromnych możliwościach, który może zająć ważne miejsce w polskim handlu zagranicznym.

 

Wydarzenie adresowane jest do firm z branży budowlanej, zainteresowanych rozwojem handlu oraz realizacją projektów inwestycyjnych w Rosji. Podczas spotkania przedsiębiorcy zapoznają się z potencjałem i strukturą rosyjskiego sektora budowlanego.

 

Agenda

 

Rejestracja

Z uwagi na ograniczoną liczbą miejsc, prosimy o rejestrację przez formularz rejestracyjny, do 5 lipca 2018 r.

 

Kontakt

W razie dodatkowych pytań prosimy o kontakt pod adresem: dawid.cecuda@paih.gov.pl.