Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPAIH obecna na YAPI/TurkeyBuild w Stambule

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-05-10 14:29:31
targi, yapi, turkeybuild, polskie stoisko, branżowy program promocji, bpp, budowa i wykańczanie budowli, branża budowlana, stoisko informacyjno-promocyjne, press briefing, polska agencja inwestycji i handlu, paih, 2018, stambuł, turcja

Rozpoczęła się 41. edycja targów branży budowlanej w Stambule, na których Polska Agencja Inwestycji i Handlu obecna jest z narodowym stoiskiem informacyjno-promocyjnym. Targi odbywają się w dniach 8-12 maja 2018 r.

W tegorocznej edycji imprezy udział bierze około 850 wystawców z 17 krajów. Wśród prezentujących się firm są także przedstawiciele polskiego sektora budowlanego, w tym beneficjenci programu Go to Brand. Zapraszamy do zapoznania się z listą firm polskich obecnych na targach.

 

 

Na półmetku imprezy na polskim stoisku zorganizowany został m.in. press briefing dla przedstawicieli tureckich mediów oraz polskich firm biorących udział w wydarzeniu.

 

Zapraszamy także do obejrzenia krótkiego podsumowania drugiego dnia targów,

na którym znaleźć można także stoisko PAIH:

 

Polskie stoisko informacyjno-promocyjne na targach YAPI/TurkeyBuild organizowane jest w związku z realizacją przez PAIH Branżowego Programu Promocji "Budowa i wykańczanie budowli" w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.