Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuPodsumowanie polskiego udziału na WorldBuild Moscow/Mosbuild

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-04-19 11:04:26
targi, worldbuild moscow, mosbuild, polskie stoisko, branżowy program promocji, bpp, budowa i wykańczanie budowli, branża budowlana, branża wykończeniowa, stoisko informacyjno-promocyjne, briefing prasowy, polska agencja inwestycji i handlu, paih, zagraniczne biura handlowe, zbh moskwa, wschodni klaster budowlany, 2018, moskwa, rosja

W dniach 3-6 kwietnia 2018 r. odbyła się kolejna edycja największych targów branży budowlanej w Rosji. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją oraz podsumowaniem obecności polskiego sektora budowlanego na WorldBuild Moscow/Mosbuild.

W tegorocznej edycji imprezy udział wzięło około 1200 wystawców z 40 krajów. Cieszące się sporym zainteresowaniem polskie stoisko informacyjno-promocyjne zorganizowane przez Polską Agencję Inwestycji i Handlu stało się posłużyło m.in. do organizacji licznych spotkań biznesowych dla przedsiębiorców polskich biorących udział w wydarzeniu. W trakcie drugiego dnia targów na polskim standzie zorganizowany został także briefing prasowy dot. polskiego sektora budowy i wykańczania budowli.

 

 

W targach w Moskwie udział wzięło także 29 polskich indywidualnych wystawców (w tym beneficjenci poddziałania 3.3.3: Wsparcie MŚP w promocji marek produktowych - Go to Brand) reprezentujących. takie podsektory jak: chemia budowlana, maszyny i urządzenia budowlane, płytki, panele itp. Pełna lista polskich uczestników targów znajduje się w katalogu.

 

 

W trakcie targów polskie stoisko informacyjno-promocyjne odwiedzone zostało przez licznych gości, w tym kierownika Wydziału Ekonomicznego Ambasady RP, Radcę Andrzeja Karpiuka.

 

 

Przedstawiciele PAIH wzięli również udział w zorganizowanym przez Wydział Ekonomiczny Ambasady RP w Moskwie spotkaniu z przedstawicielami misji gospodarczej firm budowlanych przewodzonej przez Wschodni Klaster Budowlany. Spotkanie odbywające się w polskiej placówce stanowiło okazję do zaprezentowania działań związanych z realizacją Branżowego Programu Promocji "Budowa i wykańczanie budowli".

 

W planach PAIH pozostaje także otwarcie Zagranicznego Biura Handlowego w Moskwie, które już wkrótce pomagać będzie polskim przedsiębiorcom zainteresowanym rynkiem rosyjskim.

 

- Polskie firmy zainteresowane inwestowaniem i relacjami handlowymi z Rosją będą mogły już wkrótce skorzystać ze wsparcia na rynku rosyjskim ze strony naszego zagranicznego biura handlowego, które w połowie 2018 roku zostanie otwarte w stolicy Federacji Rosyjskiej - zapowiedział prezes PAIH, Tomasz Pisula w ostatniej rozmowie z Polską Agencją Prasową.

 

Polskie stoisko informacyjno-promocyjne na targach WorldBuild Moscow/Mosbuild zorganizowane zostało w związku z realizacją Branżowego Programu Promocji "Budowa i wykańczanie budowli" w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój.

 

Zobacz także - polskie stoisko na WorldBuild Moscow/Mosbuild: