Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBudowa i wykańczanie budowli: Newsletter nr 1 (I-III 2018)

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-30 14:00:19
newsletter, bpp, budowa, wykańczanie budowli, paih, polska agencja inwestycji i handlu, branżowe programy promocji

Zapraszamy do zapoznania się z pierwszym wydaniem newslettera Polskiej Agencji Inwestycji i Handlu dla branży budowy i wykańczania budowli.

  • Branżowy Program Promocji

Budowa i wykańczanie budowli

Polska Agencja Inwestycji i Handlu realizuje branżowy program promocji branży budowy i wykańczania budowli, którego celem jest promocja polskiej gospodarki w oparciu o polskie marki produktowe, wpisujące się w obszary Krajowych Inteligentnych Specjalizacji (KIS). Działania realizowane w ramach niniejszego zadania skierowane są na promocję branży budowy i wykańczania budowli, jako całości sektora.

W ramach realizacji programu do końca 2019 roku Polska Agencja Inwestycji i Handlu zorganizuje stoiska informacyjno-promocyjne podczas 11 wydarzeń targowo-konferencyjnych w 10 krajach.

Na zorganizowanych stoiskach polskie firmy będą miały możliwość prezentacji ofert, filmów reklamowych oraz spotkań z kontrahentami. Dodatkowo obsługa stoiska narodowego udzielać będzie zwiedzającym informacji o stoiskach polskich firm, będących wystawcami na danych targach.

Realizacja programu promocji odbywa się w ramach poddziałania 3.3.2: Programu Operacyjnego Inteligentny Rozwój i jest przeznaczona dla przedsiębiorstw z sektora MŚP.

Wszystkie działania Agencji dla przedsiębiorców są bezpłatne.

Więcej szczegółów na: polish-construction.com