Ta strona używa cookie. Korzystając z niej wyrażasz zgodę na ich używanie, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.
Akceptuję

Loading...


Szukaj Menu
A A A wysoki kontrast: A A

Portal Promocji EksportuBriefing prasowy o stanie sektora budowlanego podczas InterBuildExpo

Wyślij Drukuj Pobierz dodał: Anna Woińska | 2018-03-19 09:52:54
briefing prasowy, sektor budowlany, interbuildexpo, kijów, ukraina, 2018, targi branży budowlanej, polskie stoisko informacyjno-promocyjne, bpp, budowa i wykańczanie budowli, wschodni klaster budowlany

W ramach zbliżających się targów branży budowlanej InterBuildExpo 2018 w Kijowie, na polskim stoisku informacyjno-promocyjnym zorganizowany zostanie briefing prasowy dot. stanu i perspektyw polskiego sektora budowy i wykańczania budowli.

Skierowany do przedstawicieli lokalnych mediów oraz przedstawicieli organizacji biznesowych na Ukrainie, briefing odbędzie się na polskim stoisku w dniu 21 marca o godz. 11.30. Jego celem będzie przybliżenie informacji na temat stanu i perspektyw polskiego sektora budowy i wykańczania budowli oraz informacji dot. polskiej gospodarki.

 

Briefing przeprowadzony zostanie przez Pana Adama Krajewskiego - Dyrektora Biura ds. Kontaktów Zagranicznych we Wschodnim Klastrze Budowlanym.

 

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu oraz odwiedzin polskiego stoiska (1C111) na targach InterBuildExpo w Kijowie.